prodává pouze podnikatelským subjektům Spoločnosť Essentra Components s.r.o. funguje ako veľkoobchod a ako taký predáva iba podnikateľským subjektom, nie koncovým spotrebiteľom. Pre vykonanie registrácie preto vyžadujeme ako povinné uvedenie identifikačného čísla objednávateľa tak, ako je vedené v Obchodnom registri.
Ďakujeme za pochopenie.

Registrace


(bez mezer)

Nemáte fax?


(s mezerou)

Spoločnosť Essentra od Vás vyžaduje tieto informácie, aby Vám poskytla produkty a služby, ktoré si objednáte, a aby ste mohli spravovať svoj účet. My a ostatné spoločnosti v skupine Essentra ich budeme s Vašim dovolením používať iba na účely predaja. Viac informácií o používaní Vašich informácií nájdete v našej politike ochrany osobných údajov.

Sledujte nás

Chcete dostávať viac informácií o produktoch, ponukách, tipoch, príručkách a novinkách od spoločnosti Essentra? Vaše údaje bude používať iba spoločnosť Essentra. Vaše informácie nikdy neposkytneme iným organizáciám na ich vlastné účely. Kedykoľvek sa môžete slobodne rozhodnúť odoslaním e-mailu na adresu [email protected] alebo kontaktovaním nášho tímu služieb zákazníkom.

Ak chcete aby sme Vás kontaktovali, vyberte si spôsob:
e-mailom telefonicky poštou