O společnosti Essentra Components

Vitajte v Essentra Components. Sme lídrom na svetovom trhu v oblasti vstrekovania plastov, vinylových výliskov a kovových komponentov. Jedinečne spájame odborné znalosti a pružnosť výrobcu so službami a sortimentom distribútora. 

Už viac ako 65 rokov, naše malé, ale základné komponenty a bezproblémové služby typu „end-to-end“ uľahčujú prácu našim zákazníkom. Riešenie ich projektových potrieb pre celý rad aplikácií a priemyselných odvetví, ako je výroba zariadení, automobilový priemysel, výroba, elektronika a stavebníctvo. 

Poskytovanie bezproblémových skúseností našej zákazníckej základni na viac ako 80 000 pracoviskách je v jadre všetkého, čo robíme. To je dôvod, prečo pôsobíme v 28 krajinách na 4 kontinentoch. Máme manfFac výrobných závodov, 33 distribučných centier a 39 predajných a servisných miest. 

Sme tu pre vás s ponukou viac ako 45 000 štandardných dielov, ktoré sú k dispozícii na okamžité odoslanie. S jednou z najrozsiahlejších ponúk produktov na svete. Zahŕňa krytky a zátky, káble a káblové príslušenstvo, ochrana prírub, gombíky, rukoväte a držadlá, prístupové komponenty, dosky plošných spojov a elektronické komponenty.  

O spoločnosti Essentra PLC

Essentra je popredným globálnym poskytovateľom základných komponentov a riešení s tromi globálnymi divíziami: Components, Packaging a Filters. 

Každý deň vyrábame a distribuujeme milióny malých, ale nepostrádateľných súčiastok. Možno sú naše produkty nenápadné a možno si ich na prvý pohľad ani nevšimnete. Nech ste však kdekoľvek, nájdete ich prakticky všade. 

Naša medzinárodná sieť siaha do 33 krajín a zahŕňa 50 hlavných výrobných závodov, 30 obchodno-distribučných centier a 4 výskumné a vývojové centrá.

www.essentraplc.com