Vítejte v Essentra Components

Essentra Components vyrába a distribuuje ochranné a ukončovacie prvky a ďalšie komponenty pre široké spektrum priemyselných odvetví. Vďaka svojim pobočkám a distribučnej sieti po celej Európe je naša spoločnosť schopná vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám.

V našom novom katalógu nájdete viac ako 35 000 produktov.
Neustále totiž rozširujeme a vyvíjame portfólio svojich produktov, pričom ponúkame jeden z najrozsiahlejších sortimentov plastových i kovových komponentov a ukončovacích prvkov, a v neposlednom rade tiež sortiment produktov pre odvetvie Point of Sale.

Dôležité informácie

Spoločnosť Essentra Components s.r.o. funguje ako veľkoobchod a ako taká predáva iba podnikateľským subjektom, nie koncovým spotrebiteľom. Pre vykonanie registrácie preto vyžadujeme ako povinné uviesť identifikačné číslo objednávateľa tak, ako je uvedené v Obchodnom registri.

V tejto súvislosti boli taktiež zavedené minimálne odberné množstvá, tzv. minipacky. Tovar už do budúcna nebude rozbaľovaný a bude sa predávať výhradne po týchto baleniach a ich násobkoch. Aké je minimálne odberné množstvo, si môžete vždy overiť na našich webových stránkach www.essentracomponents.sk, kde je zobrazené vždy v prvom riadku cenníka v detaile príslušnej položky.

Ďakujeme za pochopenie.